Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym

🌟 Wielkie emocje i jeszcze większy zaszczyt! 🌟

14 czerwca 2024 roku będziemy mieć niezwykłą przyjemność uczestniczyć w uroczystości nadania imienia pilota Ryszarda Witkowskiego oraz wręczenia sztandaru Szkole Podstawowej w Młyńcu Pierwszym. To dzień wyjątkowy nie tylko dla Szkoły, ale i dla całej społeczności – moment, kiedy historia łączy się z przyszłością, inspirując młode umysły do podążania za marzeniami i aspiracjami.

🛩️✨ Ten dzień zapowiada się jako pełen inspiracji i dumy. Świętujemy odwagę, heroizm, marzenia i nieustającą ciekawość świata, które piloci, a w szczególności Ryszard Witkowski, zawsze symbolizowali. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że będziemy częścią tego historycznego momentu, będąc świadkiem, jak Młyniec Pierwszy otwiera nowy rozdział w swojej bogatej historii.

To nie tylko okazja do uczczenia dziedzictwa jednego z wybitnych pilotów, ale także moment, by przypomnieć sobie o wartościach, które stanowią fundament naszej przyszłości: odwadze, bohaterstwie, miłości do Ojczyzny, determinacji i dążeniu do realizacji marzeń.

Spotkajmy się w Młyńcu Pierwszym! Niech ten dzień będzie przypomnieniem, że niebo nie jest ograniczeniem, ale początkiem naszych aspiracji.

Kancelaria adwokacka Tusch
Kancelaria adwokacka Tusch